Ezo Hírnök

www.ezohirnok.hupont.hu

 

 

anubis.jpg

 

 Köztudati hatások 2026.06.22., hétfő

(alkalmankénti megjelenés, jelentősebb köztudati hatások

esetében)

 

Kérem Anubisz, a Felettes Énem, a Föld, Imhotep, Jézus, Mária Magdolna, Máriaanya, Mihály arkangyal védelmét a teljes energiarendszeremre, beleértve a fizikai testemet, a helyre, ahol tartózkodom, az olvasás, értelmezés teljes ideje alatt, mely áthatolhatatlan, minden tisztátalan, ártó energia, tisztátalan, ártó lény számára. Kérem Jézust és Merlint, vigyék el gyógyító helyére, arról a helyről, ahol tartózkodom, mindazt a tisztátalan szándékú, szélsőséges, manipulativ, ártó energiát, tisztátalan, ártó lényt, mely a szabad akarat törvényének tiszteletben tartása, és az egészségem megőrzése mellett elvihető gyógyító helyükre. Kérem Jézust és Merlint, a lenyomatok gyógyítására mind magamnál, mind másoknál, mindazoknál, akiknél ez a szabad akarat törvényének tiszteletben tartása mellett lehetséges.  Kérem, elfogadom, engedem magamon keresztül átáramolni: az elfogadás, tiszta szándék, együttérzés, könyörület, hit, remény, bizalom, béke, bőség, nyugalom, megértés, megbocsátás, erő, öröm, önzetlenség, együttműködés, jóság, bölcsesség,szeretet,pártatlanság energiákat.                     

 

Az ember, nem azonos az érzéseivel, gondolataival, a jelenlegi átmeneti

időszakban pedig ennek tudatosítása, nagyon fontos azok számára, akik

szeretnék jól érezni magukat a bőrükben.

Magasabb megértési és rezgésszinten működni, azt is jelenti

egyben, az ember megtanul egyre inkább lekapcsolódni a

köztudatról, vagyis függetleníti magát a köztudati hatásoktól.

Ez olykor nem egyszerű feladat, ám nem is lehetetlen. Amennyiben valaki

képes beazonosítani, hogy amit aktuálisan érez, gondol, az nem az

övé, hanem a köztudaté, dönthet úgy is, a köztudati hatásoktól függetlenül

is jól érzi magát.

Úgy határoztam, alkalmanként, röviden megosztom veletek, milyen

köztudati hatásokat érzékelek egy-egy napon.  

Ezek nyilván a saját érzékeléseim, a teljesség igénye nélkül, ám akiket

érdekel, azoknak segítséget nyújthat annak beazonosításához, amit

aktuálisan éreznek, gondolnak, annak mekkora része lehet saját és

mekkora köztudati.

A beazonosított érzéseket, gondolatokat, kéréssel el lehet vitetni

gyógyító helyükre, mely tevékenységgel, tisztul az ember

környezete és a köztudat is.

Akiket a mélyebb okok is érdekelnek, azoknak ajánlom figyelmébe az

oldalon megjelent és folyamatosan, havonta megjelenő írásokat, melyek

központi témája, az elmúlt években a hitrendszerváltás, illetve

"dimenziók egybenyílásáról 2014.01.19" című anyagomat, mely

talán, az oldalon megjelet írások közül, a leginkább közérthetőbbe

alatti menüpont/. Azok számára pedig, akik nyugodtabban, békésebben

szeretnének élni a jelenlegi, átmeneti időszakban, és ezért hajlandók tenni

is, ajánlom figyelmükbe a személyes Bach-virágterápia tanácsadás

lehetőségét, melynek részletei megtalálhatók a "Bach-virágterápia

tanácsadás" menüpontban /felülről a 3.-ik menüpont/.

Serrano-Correcher Maria-Luisa/Mása/, 2017.12.11.

 

Köztudati hatások 2026.06.22., hétfő

Jelenleg igen erőteljes asztrális tisztulási folyamatok zajlanak

köztudati szinten, alkalomadtán igen szélsőséges formában. Hol a

„sok tűz” jön, hol a „sok víz” jeligére. A víz ugyan tudja hűteni a

kedélyeket, ám szélsőséges formában, könnyen rombolóvá válhat.

A tegnapi, budapesti „nagy zápor”, számomra olyannak tűnt, mintha

a hosszú ideje dühöngő, budapesti köztudatot, valaki leöntötte

volna egy hatalmas lavor vízzel, "Térj már észhez! Mit

csinálsz!" felkiáltással, figyelembe véve azt is, Zuglóban például

hosszú ideje szomjaztak a növények, most pedig végre ihattak. Ám a

mai napon, ismét beforrósodott a tér, talán nem annyira, mint

tegnap, kevésbé, az időjárás jelentés által beharangozott „mai

zápor” pedig, egyelőre nem ért ide, lehet, hogy nem is fog. Jelenleg

hasonló tendenciák figyelhetők meg köztudati szinten is, egyeseknél

a kiégéses érzetek erősödhetnek fel, másoknál az érzelmek

nyilvánulhatnak meg szélsőségesebb formában, kiszámíthatatlanul,

egyik pillanatról a másikra. Szélsőséges asztrális kavalkád,

középpont nélkül, kisebb-nagyobb, látszólag nyugodt időszakokkal

tarkítva, nagyjából így tudnám megfogalmazni a köztudat

aktuális állapotát.

A Föld emelkedő rezgésszintjével, azoknál az embereknél, akik

folyamatában állnak át a tudatfeletti csatornákon keresztül történő

működésre, jelen időszakban nagyobb gyakorisággal fordulhat elő

ennek éppen a visszája, azaz megnőhet a tudatalatti (köztudati)

csatornákra történő erőteljesebb rácsatlakozások gyakorisága. Ez

érzetileg/érzésileg/gondolatilag olyan formában nyilvánulhat meg,

mintha az egyént „ezer oldalról rángatnák”, ellepné mások

frusztrációja”, az aktuális köztudati folyamatokról egyre

nehezebb lehet lecsatlakoznia, egyes napokon minden tőle telhetőt

megtehet, akkor sem működhet a lecsatlakozás. Az egyén

védekezési reakciói megszaporodhatnak, viselkedése

ingerlékennyé, hisztissé, harciassá válhat, a „belső stressz”, fizikai

tünetek formájában is megnyilvánulhat, akkor is, ha egyébként az

egyén életében látszólag nincs külső stressz forrás.

A folyamatot tovább nehezítheti, hogy a Föld jelenlegi energetikai

változásai közepette, érzetileg/érzésileg/gondolatilag, „az alagút

olykor bedugulhat, és nem látszódhat a fény az alagút végén”, ami

jelentősen megnövelheti a depresszív tünetek gyakoriságát is. Pedig

a "fény" ott van, csak némi belső munka szükségeltetik a

meglátásához. Hasonló esetekben a hiszem, ha látom” program

elvitelét is nyugodtan lehet kérni elvitelre

gyógyító helyére. A köztudatról történő lecsatlakozásokat, és a

nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb létezést, jelentősen

megkönnyítheti, ha az egyén tudatosítja, hogy értékrendje első

helyén az egészsége áll. A jelenlegi magyarországi köztudati

folyamatok, hajlamosíthatják az egyéneket bizonyos szélsőséges

túlműködésekre, kiket mentális túlműködésre, kiket asztrális

túlműködésre, kiket is/is, ezek visszája hatásai pedig valószínűleg

olyan mértékben is érkeznek vissza az egyénhez, amilyen

mértékben az „elvetette a sulykot”. Az önuralom gyakorlásának

tehát nemcsak visszájahatásokat kiegyenlítő következménye lehet,

hanem egészségmegőrző” hatása is.  

Akik hasonló jelenségeket tapasztalnak jelenleg, azoknak először is

javasolt tudatosítaniuk, hogy amit tapasztalhatnak, az átmeneti

jelenség, ami elmúlik, amennyiben az egyén ezért tesz is. Másrészt,

ha szükséges, napi szinten többször is javasolt megkérdezni

magunktól, mi az, ami aktuálisan segíthet, hogy

testileg/lelkileg/szellemileg jól érezzük magukat, és azt meg is

cselekedni, amennyire tőlünk telik. A jelenlegi hőség például

nemcsak „megviselheti” az embert, hanem jelentősen tisztíthatja

az egyén asztráltestét is, amennyiben élethelyzeteiben a

szélsőségesebb érzelmek (pl. düh) helyett, a finomabb, elfogadóbb

érzelmek megélését részesíti előnyben. Szélsőséges hőség esetében

ugyanis a szélsőséges düh megélése, könnyen érzelmi kiégést

eredményezhet, analógiában a vízzel, az a kevés víz is elpárologhat,

ami még megmaradt. A hőség egyéni kezelésében és az asztráltest

tisztításában, nagyon sokat tud segíteni a sós vizes lemosás, a

váltott vizes zuhanyzás, a jelentősebb mennyiségű hideg víz

fogyasztása, azaz a "rendszer hűtése".

Jelen időszakban a nem provokálás és a „kesztyű fel nem vétel”

gyakorlása főleg azok számára ajánlott, akik hajlamosak a

szélsőségesebb mentális túlműködésre lelki folyamataik „rovására”,

vagy akik hajlamosak a szélsőségesebb asztrális túlműködésre,

mentális folyamataik „rovására”, vagy is/is, ugyanis ezekben az

esetekben a provokálás és a "kesztyűfelvétel" következménye, az

önuralom elvesztése lehet.”(részlet a Rövid áttekintés a jelenlegi

időszakról 2015.08.09. című írásomból).

A Föld rezgésszintjének emelkedésével, egyre több minden válik

világossá, kerül napvilágra, vagyis egyre kevesebb dolog marad a

tudattalanban. Ahhoz, hogy egyéni szinteken kezelhető legyen

mindaz, ami felszínre jön, fontos megtanulni jobban jelen lenni

abban, amit az ember csinál. Nem másért/másokért, hanem az

ember saját egészségéért. Fontos tudatosítani a szándékokat,

megtanulni összpontosítani a lényegre, gyakorolni a

figyelemáthelyezést, ha valami veszélyezteti az ember

egészséges működését, párkapcsolatokban felismerni, mikor

működik valaki a párja tudatalattiján, tudatalattija visszáján

stb. Sok-sok ember egyéni felismeréseivel, tudatosabb

működésével, tisztul a köztudat is, tisztább minőségében van

jelen az emberiség életében.

 

Köztudati hatások 2026.06.03., szerda

Egyesek számára jól érzékelhető, ahogyan áll össze a holnap tetőző

Merkúr-Neptun kvadrát. Köztudati szinten, az átlagosnál nagyobb

mennyiségben lehetnek jelen a bizonytalanság, ködösség, zavartság

érzetei/érzései/gondolatai, a koncentrációs nehézségek,

félrecsúszott kommunikáció, félreértések, egymás mellett

elbeszélések, nagyobb számban fordulhatnak elő, akárcsak a

porhintéssel kapcsolatos jelenségek is. Leírtak kiemelten

érvényesek lehetnek az aktuális, hazai politikai események kapcsán.

Közlekedésben, a „nem láttam, nem vettem észre, másra figyeltem

és ezért oldalról nekimentem, nekem jöttek” helyzetek gyakorisága

nőhet meg, nyilván alacsonyabb minőségében megélve a

bolygóállást. Ezen kívül, a Merkúr a Rák jegyében áll, jó ideig ott is

marad, a dolgok megközelítése egyéni szinteken, elsősorban

érzelmi alapon történhet, ami a jelenlegi, érzelmekkel amúgy is

„túlfűtött” köztudati hatások közepette, nem feltétlenül segítheti a

megértést. Az átlagosnál magasabb megértési és rezgésszinten

működve, jelen időszakban sokat segíthet az úgynevezett „mozizás”,

amikor az egyén különösképpen nem merül bele a „külső”

eseményekbe, legfeljebb a jelenségek dinamikáját követi, az azokkal

kapcsolatos benyomásait, érzéseit figyeli meg. (Neptun analógia a

mozival). Egyszerűbben megfogalmazva, az egyén lehetőleg ne most

akarja elmagyarázni egy asztrális túlműködésben lévő társának, a

hitelfelvétel alapszabályait. Lásd. az egyén először tájékozódik pl. a

bankhitel feltételeiről, amennyiben azok megfelelnek számára, a

kisbetűs résszel együtt, akkor igényel csak hitelt. Banki feltételek

hiányában ugyanis, nincs miről beszélni.

Magasabb minőségében megélve a bolygóállást, ebben az

időszakban csodálatos költemények, festmények, zeneművek

születhetnek, az egyén igen tiszta üzeneteket csatornázhat Felettes

Én szintjéről. Kérdés, mennyire képes az ember „frekvenciát

váltani”, s a rengeteg, igen alacsony rezgésszintű, kaotikus magyar

köztudati történés helyett, a Felettes Énjére figyelni.

Köztudati szinten tehát, jelenleg elsősorban asztrális tisztulási

folyamatok zajlanak. Mivel az elmúlt hetekben, több „csata” lezajlott

a „politikai táborok” között, akár a parlamentben, akár a közösségi

oldalakon, családi, baráti „berkeken” belül, jelenleg csendesebb a

köztudat, több helyen a „sebek nyalogatása” zajlik „mindkét

oldalon”, nagyobb számban fordulhatnak elő a szomorúság,

fáradtság, reménytelenség érzetei/érzései/gondolatai, depresszív

érzetekből is az átlagosnál több lehet egyéni/közösségi szinteken.

Alábbi részlet, A jelenlegi tisztulási folyamatokról 2023.01.19. című

írásomból való. Amennyiben van egy konfliktus, melyben alábbi

szélsőséges működésekkel vesznek részt emberek, érthető okokból

ennek a konfliktusnak valószínűleg nem lesz építő jellegű

megoldása, pontosabban abban a formában nem, ahogyan azt

többen kezelik. Hasonló, vagy kevésbé szélsőséges történetekből,

van kommunikációs példa bőven jelen időszakban, tehát van miből,

és van mit tanulni. Innen eljutni addig, hogy egyéni szinten,

testi/lelki/szellemi egyenrangúságban/együttműködésben

működöm a Felettes Énem javaslatai alapján, szép, és nemes feladat.

Asztrális egyéni túlműködés esetében, az egyénnél, minden egyes

gondolathoz, egyre több, és több érzelem tartozik, mivel eme

érzelmeket az egyén megéli, az érzetek száma is folyamatában

nő, mentális “kontroll”, pontosabban “józan ész” hiányában, az

egyént elboríthatják az érzelmek, melyek ezzel át is veszik az

irányítást az egyén felett. Amikor arról van szó, hogy az embert

“elsodorják az érzelmei”, az nagyon is valós veszélyt jelenthet az

embernek önmagára, a környezetére. 

Mentális egyéni túlműködés esetében, az egyénnél minden egyes

érzelemhez, egyre több, és több gondolat tartozik, mivel a

gondolatokat az egyén értelmezni próbálja, az érzetek elsősorban a

gondolkodással összefüggő testrészeket érintik (pl. fejfájás),

jelentős érzelmi elfojtás esetében, az érzelmekkel összefüggő

testrészeket (pl. szív), asztrális kontroll”, pontosabban “tiszta szív”

hiányában, az egyént elboríthatják a gondolatok, melyek ezzel át is

veszik az irányítást az egyén felett. Amikor arról van szó, hogy az

ember “mentálisan túlfeszíti magát”, az nagyon is valós veszélyt

jelenthet az embernek önmagára, a környezetére, egy-egy

mentális összeomlás, komoly következményekkel járhat.

Asztrális túlműködés esetében tehát, a “józan ész” segíthet első

körben, azaz annak tudatosítása, hogy “érzelmileg padlóra

kerültem”, pl. mert rácsatlakoztam a köztudatra, bemozdultak régi,

még fel nem oldott múködések, programok, megjelent a félelem

ettől, attól, káosz van bennem”, melyet most nem tudok megoldani.

Mentális túlműködés esetében, a “tiszta szív” segíthet első körben,

azaz annak tudatosítása, hogy “túlagyaltam magam, és ettől teljesen

kikészültem”. pl. mert rácsatlakoztam a köztudatra, bemozdultak

régi, még fel nem oldott működések, programok, megjelent a

félelem ettől, attól, káosz van bennem”, melyet most nem tudok

megoldani, inkább megkönyörülök magamnak, és átölelem magam.” 

Még néhány gondolat az anyag végén. Amennyiben az iskolákban

önismeretet tanulnának a diákok, nem lenne szükség

“érzékenyítésre” sem, mert az önismerettel, együtt épül, és mélyül

el, az elfogadás. Az az ember, aki elfogadja önmagát, nem érzi

hiányát annak, ha az elfogadást nem kapja meg kívülről. Minden

embernek van miért hálásnak lennie, minden egyes embernek. A

mai napért, azért mert van hol laknia, van, mit ennie. Részemről pl.

nagyon hálás vagyok a mai csendes köztudatért. Hála nélkül lehet

élni, de minek.

S végül, Merkúr-Neptun kvadrát jeligére, célszerű megelőzni a

pletykák, féligazságok, félinformációk közvetítését, és befogadását,

inkább kevesebbet beszélni, alaposabban átgondolva a dolgokat, a

visszájahatások, és a későbbi karmikus következmények

megelőzése céljából.

 

Köztudati hatások 2026.05.29., péntek

Az orosz-ukrán konfliktus kitörése után, kb. két évig követtem egy

orosz közösségi oldal publikációit e témában. Egy jól

megszerkesztett, intelligens anyagokkal feltöltött, az anyagok után

forrásmegjelölést kérő oldal volt ez. Az anyagokhoz való

hozzászólások nagy része is józanságról, a másik ember

véleményének tiszteletben tartásáról szóltak. Jó érzés volt olvasni

ezeket a történeteket, és tanulni a múltról, a jelenről, arról, ahogyan

a történelem megismétli önmagát, és elsősorban önmagamról. Nem

állítom, hogy minden orosz közösségi oldal hasonlóan működik,

részemről tudatosan választottam a pikabu.ru-t. Az

első időszakban, kb. 1 évig, rengeteg írás jelent meg az oldalon. A

moderátorok szinte csak azokat az anyagokat vették le, melyek nem

tartalmaztak forrásmegjelölést, vagy „nagyon elrugaszkodtak a

valóságtól”. Akkoriban még lehetett „nyilvánosan” kritizálni az orosz

kormány lépéseit, lehetett ötleteket leírni a felsőbb vezetésnek,

egyesek még gyűjtéseket is rendeztek a fronton szolgáló katonák

felszerelésének bővítésére. Aztán a moderálás egyre szigorúbb lett,

egyre-másra jöttek ki felsőbb utasításra szabályozások az internetes

megjelenések kapcsán, majd maga az internet is csak VPN

rendszeren keresztül lett elérhető az emberek többsége számára.

Nem olyan régen, ránéztem az oldalra, melyet egykor olyan szívesen

olvastam. 1-2 óvatos mém, néhány kétértelmű írás, versek, ennyit

láttam. Mindeközben az orosz köztudatban egyre nő valamiféle

csendes és gondterhelt várakozás. Az emberek többsége, már nem

akar háborúzni, ám a megoldást a békekötésre, még nem látják.

Nemrég beszéltem moszkvai unokahúgommal, és azt mondtam

neki: -­Titeket legalább elválaszt egy országhatár az ukránoktól,

nálunk, egy országon belül zajlanak a harcok. A közösségi oldalakon

olykor fel-feltűnik 1-1 intelligensen megírt anyag,

forrásmegjelöléssel, ám a hozzászólások többsége se józanságról, se

a másik ember véleményének tiszteletben tartásáról nem szólnak.

Még túl sok az érzelem, kevés a józan ész, a reakciók uralják a

magyar köztudatot. Nemcsak a fejekben, a szívekben is célszerű

lenne rendet rakni, mert enélkül, nem lehetséges sem a közeledés,

sem a békekötés.

Sok ember számára a feladat jelenleg éppen az lehet, hogy

megtanuljon lecsatlakozni arról a sűrű, pókhálószerű masszáról,

mely jelenleg uralja a magyar köztudatot. Mert ennek a „köztudati

történetnek”, bizony lehetnek fizikai tünetei is egyéni szinteken.

Éjszakai rémálmok, kellemetlen érzetek a bőrön, fájdalmak itt,

fájdalmak ott. A levegő is mintha sűrűbb, kellemetlenebb illatú

lenne (kivéve a virágok közelében:)), s a szárazság fokozhatja az

érzelmi kiégés tüneteit. Érzelmi kiégés és tompaság van jelen

nagyobb számban most köztudati szinten.

A jelenlegi, igen erőteljes köztudati tompaság mögött, egyrészt az

„elfáradtam, besokalltamés nem akarok tudomást venni róla”

hozzáállás áll, ami azért jelentkezhet igen kellemetlen érzetekkel

egyéni szinteken, mert attól még, hogy az ember nem vesz tudomást

valamiről, az még van, és hat az emberre. Másrészt az elmúlt

időszakban, ismételten jelentősen megemelkedett a Föld

rezgésszintje, ami elfojtások esetében, tovább növelte az egyén és a

Föld rezgésszintje közötti eltéréseket, és ezzel a „rezgésszint

inkompatibilitásból” eredő, diszkomfort érzeteket is. Nem mindegy,

valaki azért kapcsolódik-e ki egy nehezebb menet” után, hogy erőt

gyűjtsön a továbbhaladáshoz, vagy azért, mert nem akar tudomást

venni valamiről és ezért pótcselekszik. A kétféle motiváció között,

jelentős eltérés van, a Föld jelenlegi rezgésszintjén pedig, egyre

kevésbé lehetséges „nem tudomást venni ” az egyént érintő

dolgokról. Meg lehet próbálni, egyre kevésbé fog sikerülni.

No, nem minden embernél van ez így, mert van, aki erőteljesen "be

van kötve az aktuális színházi darabba", és éppen örül a "második

felvonás, látszólag felfelé ívelő" történéseinek. Ami tudatos szinten

felfelé ívelő, a tudattalanban könnyen lehet annak a visszája. 

Meglátjuk.

A Földön élő emberek többségének, vannak félelmei, a félelmekkel

pedig, célszerű foglalkozni (már akinek fontos az egészsége),

feldolgozni azokat nyugodtabb időszakokban is, ha már előjöttek,

mert bizonyos esetekben éppen eme „nem foglalkozás”

akadályozhatja az „összerendeződést”. Mivel régi, és erősen

karmikus történetek jönnek most elő, ez az emberek jelentős részét,

érinti. Kitartás, türelem, célok napi szintű tudatosítása ajánlott, a

humort meg, már akinél aktuális, "le lehet venni a hátsó polcról és

leporolni". Mars-Plútó kvadrát lévén (kedden volt egzakt), azért

sem célszerű a „tompaságba menekülni”, mert a tudattalan

tartalmak, az átlagosnál erőteljesebb mértékben kívánkoznak

ki a tudattalanból (egyéni/közösségi szinteken), erőteljesebb egyéni

elfojtások esetében, fizikai tünetek is jelentkezhetnek az embernél

(fejfájás, gyomorpanaszok, feszítő, robbanásközeli érzetekkel,

és szélsőséges belső frusztrációval együtt). Sokat segíthet az

elmúlás tudatosítása. Ez az időszak is elmúlik, minden rendben van.

 

Köztudati hatások 2026.05.21., csütörtök

Viszonylagos csend van most köztudati szinten, ami egyesek

számára „igazán üdítően” hathat, tekintve az elmúlt, több, mint egy

hónap „köztudati ámokfutását”. Mások számára, inkább „vihar előtti

csend ez”, a maga mélyben érlelődő feszültségével. Bárhogy is

legyen, most lehet pihenni, összeszedettségre szert tenni,

összerendeződni a következő „etapra”. Május 26.-án, kedden lesz

egzakt a Mars-Plútó kvadrát, a köztudati feszültség nagyon is

valószínű az előtte-utána lévő időszakban.

A Mars Plútó kvadrát fényszöge, alacsony minőségében megélve, a

nyers erő, hatalomvágy és a szélsőséges feszültség

„robbanásveszélyes kombinációját” jelentheti. Ez a kemény és

kíméletlen energia, hatalmas cselekvési vágyat, ám egyúttal önzést

és türelmetlenséget is szülhet. Egyesek fokozott hajlamot

érezhetnek arra, hogy érvényesítsék akaratukat, ami az átlagosnál

több konfliktushoz vezethet. Az egyén úgy érezheti, képes „hegyeket

megmozgatni”, ugyanakkor a türelmetlenség és a frusztráció okán,

rombolóvá válhat. Szélsőséges reakciók, robbanékonyság és

kompromisszumokra való képtelenség jellemezheti ezt az

időszakot. Önismeret, belső munka szempontjából, az időszak

nagyszerűen alkalmas lehet a mélyen gyökerező félelmekkel való

szembenézésre, olykor drasztikus, ugyanakkor szükséges

változtatások végrehajtására az ember életében, felismerve és

megértve az aktuális probléma gyökér okát. Egyszerűbben

megfogalmazva, a mars szenvedélyes, drasztikus energiájával lehet

megfogni most azt a gyökér okot, és mint a rossz fogat, egy

mozdulattal kirántani, hogy a probléma okafogyottá váljon.

"A Föld rezgésszintje, egyes napokon nagyobb mértékben

emelkedhet, mely jelenség erőteljesebben bonthatja a háremszerű

működéseket is egyéni/közösségi szinteken. E sűrűbb rezgésszint

emelkedések, jelen időszakban gyakrabban fordulhatnak elő.

Amennyiben az ember működése nincs összhangban a Föld

rezgésszintjének emelkedésével, az egyén nincs összhangban

önmagával, egyéni szinten felerősödhetnek a félelmek,

ragaszkodások, kapaszkodások, aggodalmak stb., erőteljes

szorongásos, depresszív, vagy/is hisztérikus, agresszív stb.

viselkedési minták lehetnek tapasztalhatók az illetőnél.

Az egyén úgy érzékelheti, mintha „kifejezetten gyenge pontjaira

nehezednének mázsás súlyok”, melyek alatt vergődne. Eme

önsorsrontó folyamatba nem célszerű belemenni, ajánlott inkább

kérni az ÉgiFöldi Segítők és a Felettes Én segítségét eme érzetek/

érzések/gondolatok elviteléhez gyógyító helyükre.

A frusztráló érzetek/érzések/gondolatok kezelése, „egyre több

energiát emészthet fel az emberből”, az energetikailag nyugodtabb

napok, a sokkhatások „kiheverésével” telhetnek. Az egyén élete

egyfajta „erőltetett menetté” válhat, ami jelentős hatással lehet

életminőségére (életkedvére, érdeklődésére, tenni akarására stb.).

"Alkotó embereknél", hosszabb időre "elszállhat az ihlet", ami mély

elkeseredéssel töltheti el őket, az ember

testileg/lelkileg/szellemileg egyre fáradtabbá válhat, amivel „teret

engedhet” egyes alacsonyabb rezgésű tudatállapotoknak, mint a

csalódottság, fásultság, beletörődés stb.

Amennyiben valaki hasonló tüneteket tapasztal önmagában, jelzem,

ezekkel semmi baj nincsen, előfordulhatnak jelen időszakban, és

amennyiben valakinek van akarása, kezelhetők is például

elvitelkéréssel, tértisztítással, védelemkéréssel. Leírt jelenségek,

egyes magasabb megértési szinteken működő egyéneknél is

előfordulhatnak, azzal a különbséggel, hogy az alacsonyabb rezgésű

érzetek/ érzések/gondolatok mellett, egyre erősödő belső

nyugalom, öröm és felszabadultság is tapasztalható lehet náluk. A

Földön jelenleg egyszerre jelenlévő és hatásukat kifejtő két

hitrendszer, a hatalom és hála és a feltétel nélküli szeretet és

elfogadás hitrendszere, egyszerre lehet érzékelhető számukra, ami

kezdetben igen frusztráló érzetekkel/érzésekkel/gondolatokkal

járhat. Az egyén érzetei/érzései/gondolatai ellentmondásossá

válhatnak, és e konfliktust az egyén feloldhatatlannak vélheti. Az ok

az lehet, hogy míg az egyik hitrendszer időben/térben „kötött”

(hatalom és hála hitrendszere), a másik hitrendszer időtől/tértől

független (feltétel nélküli szeretet és elfogadás hitrendszere),

Felettes Én szintű működés hiányában pedig a két hitrendszer

"egyszerre jelenléte" és látszólagos ellentmondásosságuk, az ember

számára egységében értelmezhetetlen és ez okból feloldhatatlan is.

A megértés segíti a feloldást/feloldódást, úgyhogy célszerű a

megértés útján járni. Mivel a két hitrendszer egymással át nem

járható és egymásnak tartalmilag a visszája, az egyén úgy vélheti,

érzetei/érzései/gondolatai nem képesek „közös nevezőre jutni”, ami

komoly belső vívódásokhoz vezethet. Amennyiben az ember mégis

kísérletet tesz a „közös nevezőre juttatásra”, a Felettes Én szintjénél

alacsonyabb megértési szintről történő értelmezésre, könnyen azt

tapasztalhatja, „még több és vég nélküli ellentmondásokba

ütközik”. Alacsonyabb megértési szinteken is tapasztalhatók

lehetnek a vívódások”, ám minél alacsonyabb a megértési szint,

minél kisebb a tudatosság, a vívódások annál inkább tolódhatnak ki

bentről, kifelé és mélyülhetnek el. A „vívódásokból”, „hatalomért

folyó vívások” válnak, melyekhez az egyén számára

„elengedhetetlen” az ellenfél megléte. A csaták során a konfliktusok

elmélyülhetnek, az ellentétek látszólag egyre inkább

feloldhatatlanná "gabalyodhatnak", az ellenfélből, még alacsonyabb

minőség, ellenség válhat.

Az egymás ellen harcoló egyének viselkedése, amennyiben nem

lépnek ki a hatalmi játszmából, nem fejezik be azt, a másik

döntésétől függetlenül, egyre inkább önmaguknak is

ellentmondásossá válhat, véleményüket egyes történésekről egyre

gyorsabban, önmaguk számára is egyre kevésbé követhetően

változtathatják. Belső vívódások, illetve felismert és befejezni kívánt

„külső csatározások”esetében, lehet kérni az ÉgiFöldi Segítők

segítségét az egyén egészséges működéséhez, a kapcsolatok

rendezéséhez/rendeződéséhez és célszerű olyan megnyugtató

tevékenységet választani, mely segít elterelni a koncentrációt a

„mindenáron történő összerendezni akarásról”. A görcs,

görcsölés, görcsösség érzetei/érzései/gondolatai igen gyakoriak

lehetnek jelen időszakban, melyekkel az ember elsősorban

önmagán követ el erőszakot és melyek igen beszűkült

tudatállapotokat eredményezhetnek. A köztudat jelenleg tele van

félelmekkel, dühvel és tompasággal, mely tompaság

egyrészt a valósággal történő szembenézés tagadásának

következménye, másrészt védekezési reakció a káoszra, ami jelenleg

asztrális/mentális szinteken tapasztalható. Eme köztudati

tompaságról le lehet csatlakozni, amennyiben az embernek van

akarása lecsatlakozni, ahogyan a köztudati félelmekről is, a letisztult

asztrális, mentális térben pedig a pihenés, erőgyűjtés időszaka is

jóval örömtelibben telhet."  ( részlet az Az aktuális energetikai

folyamatokról 2015.10.03. című írásomból)

   

Kérem Jézust és Merlint, vigyék el gyógyító helyükre, arról a helyről, ahol

tartózkodom, mindazokat a tisztátalan, manipulativ, befolyásoló, ártó,

tisztátalan energiákat, lényeket, melyek akár az olvasás, értelmezés alatt,

befolyásolás, manipuláció, általánosítás, összemosás, tévedés, csúsztatás,

ragaszkodás, előítélet, visszaélés, gőg, hiúság, restség,  tompaság,

önfejűség, lenézés, megvetés, vádaskodás, elvakultság, elcsúszás,

elbukás, azaz, az elfogadás, tiszta szándék, együttérzés, könyörület, hit,

remény, bizalom, béke, bőség, nyugalom, megértés, megbocsátás, erő,

öröm, önzetlenség, együttműködés, jóság, bölcsesség, szeretet,

pártatlanság, őszinteség, érdeklődés, belátás, türelem, felelősségvállalás,

egészség, derű, elismerés, elégedettség, életöröm, életkedv, figyelem,

tisztelet, tudatosság, nyitottság, tisztánlátás, hiánya, csekély,

illetve túlzott volta miatt, a Föld energiarendszerébe kerültek, és a

szabad akarat törvényének tiszteletben tartása és az egészségem

megőrzése mellett, itt és most, elvihetők gyógyító helyükre. Kérem Jézust

és Merlint, a lenyomatok gyógyítására, mind magamnál, mind másoknál,

mindazoknál, akiknél ez a szabad akarat törvényének tiszteletben tartása

mellett lehetséges. Kérem, elfogadom és engedem magamon keresztül

szabadon átáramolni: az elfogadás, tiszta szándék, együttérzés,

könyörület, hit, remény, bizalom, béke, bőség, nyugalom, megértés,

megbocsátás, erő, öröm, önzetlenség, együttműködés, jóság, bölcsesség,

szeretet, pártatlanság energiákat. 

 

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 55
Tegnapi: 198
Heti: 1 036
Havi: 7 757
Össz.: 1 140 133
Oldal: Köztudati hatások 2026.06.22., hétfő
Ezo Hírnök - © 2008 - 2026 - ezohirnok.hupont.hu

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat